0
0

افزودن آیکون دلخواه به قالب انفولد

282 بازدید

اگر با قالب انفولد کار کرده باشید یا قصد این رو داشته باشید یکی از مسائلی که با اون روبرو خواهید شد افزودن ایکون های دلخواه شما به قالب هست که این ویژگی بصورت پیشفرض در قالب وجود دارد فقط شما باید بدانید که چگونه از این ویژگی استفاده کنید. در سری ویدئوهای آموزش قالب انفولد بریم که نصب فونت آیکون را آموزش ببینیم :

برای افزودن آیکون دلخواه شما باید اول از همه آن را بصورت فونت آیکون تهیه کنید. برای این کار کافیست به سایت Flaticon.com مراجعه کنید. در این سایت شما میتوانید بی نهایت فونت و آیکون را پیدا کرده و از آن ها بر روی سایت خود استفاده کنید. یکی از حالت های استفاده از منابع این سایت، دانلود بصورت png یا svg می باشد. با این پسوند ها شما میتوانید از بخش تصاویر آیکون مد نظر خود را استفاده کنید. اما در بخش هایی که نیاز به انتخاب آیکون دارید شما باید حتما فونت آیکون آن را بر روی قالب خود نصب کرده باشید.

چگونه بسته دانلود شده را نصب کنیم ؟

برای نصب فونت آیکون لازم هست تا بسته ای که از سایت مذکور دانلود می کنید حتماً فونت آیکون باشد و نه تصویر، برای این کار شما باید بسته فونت آیکون مد نظر خود را دانلود و آن را بر روی سیستم خود از حالت فشرده خارج کنید، سپس پوشه Font آن را به صورت فایل zip از بخش تنظیمات قالب انفولد > درون ریزی / برون بری > نصب فونت آیکون، فایل خود را آپلود و انتخاب کنید.

توجه داشته باشید از سایت Flaticon فقط یک بسته رایگان زیر 50 آیکون میتوانید دانلود کنید و برای دانلود های بیشتر میتوانید از ایمیل ها و اکانت های متفاوت استفاده کنید و فقط یک بسته را میتوانید بر روی قالب خود نصب کنید، اگر بخواهید تعداد بسته های مختلف بر روی قالب نصب کنید باید با استفاده از نرم افزارهای تغییر نام فونت استفاده کنید تا بتوانید نام فونت را بصورت کامل و ریشه ای تغییر بدهید و سپس بسته آن را بر روی قالب خود نصب کنید در غیر این صورت هر بسته جدید که نصب شود به جای بسته قبلی نصب شده جایگزین خواهد شد.

امیدوارم از این آموزش استفاده کرده باشید و اگر سوالی یا مشکلی در این بخش داشتید از بخش دیدگاه های همین مقاله سوال خود را مطرح بفرمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.emiato.com/?p=1906
اشتراک گذاری:
مهدی حاتم پور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد افزودن آیکون دلخواه به قالب انفولد

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.