افزونه, آموزش‌ کاربردی افزونه, المنتور

تفاوت المنتور و المنتور پرو + نصب

تفاوت المنتور و المنتور پرو همراه با آموزش نصب و راه اندازی

با استفاده از افزونه المنتور شما می توانید مدیریت ظاهری صفحات وب سایت خود را طراحی کنید و آن را در دسترس داشته باشید. افزونه المنتور نیز مانند دیگر افزونه ها نسخه پرو دارد که امکانات گسترده تری نسبت به نسخه رایگان آن در اختیار شما قرار می دهد. اما با استفاده از نسخه معمولی و رایگان المنتور می توانید، بسیاری از نیاز های وب سایت خود را برطرف کنید. و نیازی به نصب نسخه پرو آن نخواهید داشت.

نحوه نصب و راه اندازی افزونه المنتور رایگان

ابتدا وارد پبیشخوان سایت خود شوید و سپس در بخش افزونه ها، گزینه ی افزودن جدید را برای افزودن المنتور کلیلک کنید. در منو جستجو افزونه المنتور را سرچ و آن را نصب کنید؛ سپس با کلیک روی فعال سازی، افزونه را فعال کنید. شما نیز می توانید با نصب المنتور از کارایی های آن نیز بهره ببرید.

تفاوت المنتور و المنتور پرو همراه با آموزش نصب و راه اندازی

نصب المنتور پرو

افزونه المنتور پرو را دانلود کنید، بعد از دانلود وارد پیشخوان سایت شوید و بخش افزونه ها، افزودن را انتخاب نمایید. گزینه بارگذاری افزونه را بزنید تا بخش “اگر افزونه ای در ساختار فشرده Zip دارید،می توانید آن را با بارگذاری در اینجا نصب یا بروزرسانی کنید” کلیک و فایل Zip خود را وارد کنید. بعد از نصب، افزونه را مانند المنتور رایگان فعال سازی کنید تا درسایت، در دسترس شما قرار گیرد.

تفاوت المنتور و المنتور پرو همراه با آموزش نصب و راه اندازی

تفاوت افزونه المنتور نسخه رایگان / پرو

نسخه رایگان افزونه المنتور +40 ابزار دارد که در ساخت صفحه به شما کمک میکند. اما نسخه پرو المنتور +50 ابزار نسبت به نسخه رایگان خود دارد، که باعث ساخت صفحه های پیشرفته و جذاب میشود. همچنین نسخه پرو المنتور 300 قالب متنوع دارد؛ برای همین افزونه المنتور پرو موجب این شده است تا بیشتر نیاز های شما را برطرف کند و باعث جلوگیری از نصب افزونه های زیادی که به وب سایت شما آسیب میرسانند. شما می توانید بلوک هایی به صفحه اضافه و در بخش های مختلف استفاده کنید.

به چه علت باید المنتور را به نسخه پرو ارتقا دهیم؟

شما می توانید با استفاده از ویژگی تم ساز افزونه المنتور پرو بخش های مهم قالب سایت را که نظیر، هدر سایت، فوتر، صفحات بایگانی، صفحه 404 و… را بدون هیچ محدودیتی و بدون نیاز به کد نویسی طراحی کنید.
فرم ها نیز در سایت بخش های مهمی هستند، برای مثال فرم تماس بخش اساسی سایت به حساب می آید که می توانید آن را باسیستم فرم ساز المنتور پرو که دارای 300 الگوی آماده است، با چند کلیک کردن یک الگوی آماده در دسترس داشته باشید.
با نصب و ارتقا افزونه المنتور معمولی به پرو، شما به بیش از 90 ابزارک مهم دسترسی خواهید داشت؛ مانند ابزارک نمایش پست ها، کاروسل، اسلایدر ها و فونت های سفارشی و… که از جمله ابزارک های مفید افزونه المنتور پرو می باشد.
برای یادگیری کار با افزونه المنتور به آموزش های بعدی ما مراجعه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها