انفولد, آموزش‌ کاربردی قالب, قالب

آموزش ریسپانسیو سازی قالب انفولد

آموزش قالب انفولد | آموزش ریسپانسیو سازی قالب انفولد | آموزش وردپرس

یکی از مواردی که معمولاً در مورد آن زیاد درخواست راهنمایی می شود موضوع ریسپانسیو کردن آیتم های صفحه ساز قالب انفولد می باشد. در این آموزش قصد دارم یکی از ترفندهای مهم و کاربردی را برای بهبود نمایش آیتم ها و عناصر مختلف استفاده شده در صفحه ساز اختصاصی قالب انفولد را به شما آموزش بدهم. در تمامی عناصر صفحه ساز به تب تنظیمات پیشرفته که مراجعه کنید.

چهار گزینه برای مخفی کردن عنصر مربوطه نمایش داده میشود. در برخی از عناصر مانند ناحیه متنی، عنوان ویژه و … از بخش زیبا سازی قسمت اندازه قلم میتوانید برای انواع صفحه نمایش ها سایز مد نظر خود را اعمال کنید و نیازی به استفاده از تب تنظیمات پیشرفته نیست.

ایجاد ظاهری متفاوت برای موبایل

در ویدئو آموزش ریسپانسیو سازی قالب انفولد از تب تنظیمات پیشرفته > ریسپانسیو به سراغ چهار گزینه رفتیم که در ادامه میتوانید تصویر آن را مشاهده کنید. با استفاده از این گزینه ها شما میتوانید عنصر استفاده شده را برای نمایش در صفحه نمایش دلخواه خود مخفی یا نمایش بدهید.

ترفند ریسپانسیو سازی قالب انفولد

گزینه های که در تصویر بالا مشاهده می کنید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید یک ظاهر بهینه را برای هر سایز صفحه نمایش طراحی و پیاده سازی کنید. زمانی که شما از تصاویر با نوشته (عکس نوشته) استفاده می کنید تصویر شما در سایزهای مختلف صفحه نمایش برش داده میشود و این موضوع باعث عدم نمایش کامل تصویر دلخواه شما خواهد شد.

با این امکان شما میتوانید برای هر سایز صفحه نمایش تصویر دلخواه خود را طراحی و استفاده کنید. (این ویژگی در اسلایدرها و تصاویر پس زمینه بسیار میتوانید به کمک شما بیاید)

کاربردی و بی دردسر

یکی از مواردی که معمولاً کاربرها در کار با قالب انفولد باهاش مشکل دارند تنظیمات ستون اسلایدر محتوا یا تنظیمات ستون اسلایدر محصولات می باشد، با این ویژگی شما میتوانید به سادگی از آیتم خود یک کپی تهیه و بعد یکی از موارد را با تعداد ستون دلخواه برای موبایل و دیگری را با تعداد ستون دلخواه برای دسکتاپ تنظیم و استفاده کنید.

در دوره آموزش کار با صفحه ساز قالب انفولد به این ترفند ها و موارد بیشتر پرداخته شده است که شما میتوانید با خرید این دوره آموزش های جامع تری از قالب انفولد را مشاهده بفرمایید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها