قالب, انفولد

آپدیت قالب انفولد 4.8.1 منتشر شد !

دانلود قالب انفولد نسخه جدید | نسخه 4.8.1 انفولد منتشر شد | قالب انفولد مهدی حاتم پور

نسخه جدید قالب انفولد در سایت امیاتو منتشر شد، سریع ترین بروزرسانی انفولد بلافاصله بعد از انتشار در مارکت جهانی تم فارست، که اکنون میتوانید با مراجعه به داشبور کاربری > دانلودهای من > بخش دانلود قالب انفولد اقدام به دریافت نسخه جدید کنید.

تغییرات نسخه جدید انفولد چیست ؟

در نسخه 4.8 به قالب انفولد ویژگی افزودن عنصر سفارشی دلخواه اضافه شده است که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از عناصر موجود در صفحه ساز عنصر اختصاصی، عنصر دلخواه خود را ایجاد و آن را در برگه ها، نوشته ها و … استفاده کنید.

افزودن عناصر دلخواه به قالب انفولد

برای مثال شما قصد دارید بخش عنوان را در تمام برگه هایی که با صفحه ساز پیاده سازی می کنید با یک ظاهر دلخواه و یکسان در تمام برگه ها پیاده سازی کنید. در حالت عادی شما باید هر بار عناصر مربوطه را به صفحه اضافه و آن ها را تنظیم و استفاده کنید.

اما با کمک این ویژگی شما میتوانید یکبار عنصر مربوط به عنوان برگه را به صفحه اضافه و آن را تنظیم و در بخش عناصر دلخواه ذخیره کنید، سپس در هر برگه که نیاز به این آیتم باشد فقط کافیست با کشیدن و رها کردن عنصر مد نظر را به صفحه خود اضافه کنید.

آپدیت قالب انفولد 4.8.1 منتشر شد ! | دانلود قالب انفولد
برای دانلود قالب انفولد آخرین نسخه به داشبورد کاربری خود در سایت امیاتو مراجعه کنید.

نکته مهم این ویژگی ایجاست که اگر شما در یکی از برگه ها بر روی عنصر سفارشی دلخواه ذخیره شده تغییر اعمال کنید بصورت اتوماتیک بر روی همه برگه ها، نوشته ها، محصولات و … که این عنصر در آن استفاده شده باشد تغییرات اعمال خواهد شد و لازم نیست شما همه محتوا سایت خود را برای تغییر یک عنصر ویرایش کنید.

دانلود قالب انفولد

برای اینکه از این ویژگی در صفحه ساز اختصاصی قالب انفولد استفاده کنید حتما باید قالب سایت خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. برای اینکار ابتدا قالب انفولد را از سایت امیاتو خریداری کنید، سپس مطابق ویدئو آموزش بروزرسانی قالب انفولد، قالب وردپرس سایت خود را بروزرسانی کنید.

نکته ای که وجود دارد مهم نیست شما قالب فعلی خود را از کدام سایت خریداری کرده باشید و میتوانید با خرید قالب انفولد از سایت امیاتو نسخه منتشر شده را جایگزین نسخه فعلی سایت خود کنید و هیچ مشکلی برای محتوای سایت شما پیش نخواهد آمد.

نظر شما در مورد این آپدیت چی هست ؟ (به نظرتون کاربردی هست و ازش استفاده می کنید ؟) از بخش دیدگاه ها در ادامه همین مقاله نظر خودتان را درباره این بروزرسانی به اشتراک بگذارید تا ببینم اگر استقبال شده ویدئو آموزشی رایگان کار با این ویژگی را براتون منتشر کنم ????

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها