جنه, آموزش‌ کاربردی قالب, قالب

آموزش نصب قالب جنه

آموزش نصب قالب جنه | آموزش وردپرس | قالب خبری جنه

قالب جنه محبوب ترین قالب وبلاگی در ایران می باشد که توسط شرکت های بزرگ برای بخش وبلاگ انتخاب شده است ! پوسته جنه از تجربه سال ها کد نویسی و پشتیبانی تولید شد، تیم برنامه نویسی قالب جنه بعد از تجربه موفقی که از تولید قالب صحیفه داشتند اقدام به تولید و انشار قالب جدید در همین حوزه به اسم جنه کردند.

در این ویدئو آموزش من به شما آموزش می دهم که چگونه قالب خبری یا وبلاگی جنه را بعد از خرید از سایت امیاتو بر روی وردپرس خود نصب و راه اندازی کنید، همچنین به سراغ افزونه های مورد نیاز برای این قالب میرویم و همه افزونه های همراه قالب جنه را به شما معرفی می کنم و در مورد باید ها و نباید های نصب قالب جنه و افزونه های مورد نیاز آن به شما آموزش می دهم.

جنه محبوب ترین قالب خبری وردپرس

صفحه ساز اختصاصی، ابزارک های خاص و کاربردی، کد نویسی حرفه ای و بهینه همه و همه بخشی از ویژگی های مهم و خاص قالب جنه می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بهترین وبلاگ در حوزه کاری خود را طراحی و پیاده سازی کنید.

در صورتی که نیاز به آموزش خاص برای قالب جنه نیاز دارید از بخش دیدگاه ها پیشنهاد خود را برای ما ارسال کنید تا ویدئو آموزش مد نظر شما را بصورت کاملاً رایگان بر روی سایت امیاتو منتشر کنیم.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها