انفولد, آموزش‌ کاربردی قالب, قالب

جامع ترین آموزش نصب فونت بر روی قالب انفولد

آموزش نصب فونت بر روی قالب انفولد | آموزش قالب انفولد | آموزش وردپرس

با توجه به تجربه ای که در فروش قالب انفولد داشتم تصمیم گرفتم یکبار برای همیشه یک ویدئو جامع و کامل برای نصب فونت بر روی قالب انفولد تهیه کنم تا دیگر کسی در مورد این موضوع مشکلی نداشته باشه ! برای نصب فونت بر روی قالب انفولد شما باید بسته فونت دلخواه خود را بصورت یک فایل zip آماده کنید.

سپس از بخش تنظیمات قالب انفولد > درون ریزی / برون بری > انتهای صفحه گزینه افزودن فونت را انتخاب و فایل مد نظر خود را آپلود کنید. (در صورتی که قالب انفولد را از مهدی حاتم پور خریداری کرده باشید در بسته دانلود شده میتوانید به پوشه Fonts مراجعه و از فونت های ایرانی و کاملاً اورجینال همراه قالب استفاده کنید، برای اینکه از سایر فونت ها یا فونت خریداری شده توسط خودتان استفاده کنید کافیه مثل من هر کلاس فونت را در یک فایل zip قرار بدهید)

فونت‌ها را یک به یک باید نصب کنید !

نکته مهم که در مراحل نصب فونت بر روی قالب انفولد باید در نظر بگیرید این هست که هر کلاس فونت را باید بصورت مجزاء در فایل zip قرار بدهید و هر کدام با یک به یک بر روی وردپرس خود آپلود و انتخاب کنید. بعد از آپلود و انتخاب هر بسته فونت شما باید صبر کنید تا صفحه مجدد بارگذاری شود و بعد کلاس بعدی فونت دلخواه خود را بر روی قالب انفولد آپلود و انتخاب کنید.

در مرحله بعد از آپلود و نصب فونت ها از بخش درون ریزی / برون بری شما باید به بخش استایل عمومی > تب فونت در همان تنظیمات قالب مراجعه و فونت های نصب شده را برای بخش های دلخواه خود انتخاب کنید.

بعد از نصب SSL فونت ها نمایش داده نمیشود ؟

در صورتی که SSL را بر روی هاست خود فعال کرده باشید باید حتماً بر روی وردپرس خود افزونه really simple ssl را نصب و فعال کنید. سپس اقدام به نصب فونت کنید، اما اگر فونت ها را نصب و انتخاب کردید و بعد اقدام به فعال کردن SSL کردید لازم هست که مجدد به بخش تنظیمات قالب انفولد > درون ریزی / برون بری مراجعه و فونت های نصب شده را حذف و مجدد آن ها را یک به یک انتخاب کنید.

(نیازی نیست دوباره بسته فونت ها را آپلود کنید و انتخاب مجدد مشکل را رفع خواهد کرد) فراموش نکنید بعد از نصب دوباره فونت ها به بخش استایل عمومی مراجعه و از تب فونت ها فونت های نصب شده را انتخاب کنید.

اعمال چند فونت بر روی قالب چند منظوره انفولد

همان طور که در کار با قالب انفولد مشاهده کرده اید در بخش استایل عمومی > تب فونت شما فقط میتوانید فونت را بصورت کلی برای بدنه سایت یا همان تگ های P انتخاب و برای تیتر ها هم میتوانید یک فونت دیگر را انتخاب کنید.

اما اگر بخواهید برای یکی از تگ های H فونت دلخواه داشته باشید تا متفاوت تر باشد باید به بخش استایل پیشرفته مراجعه و از لیست عناصر تگ مد نظر خود را انتخاب، سپس تنظیمات دلخواه خود از جمله فونت را بر روی آن اعمال کنید.

نصب فونت بر روی قالب انفولد به اتمام رسید ????

خب امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید و به خوبی ازش استفاده کنید، اگر مشکل یا سوالی در مورد نصب فونت بر روی قالب انفولد داشتید از بخش دیدگاه های همین مقاله اقدام به پرسش بفرمایید.

برای بهبود آموزش های سایت امیاتو من و همکارانم به کمک شما نیاز داریم، پس لطفاً نظرات خودتان را با ما از بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید. ???? و اگر دوست انفولد بازی دارید لینک این مقاله را براش ارسال کنید تا دیگه برای نصب فونت هیچ مشکلی نداشته باشید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها