فتوشاپ, تکنیک‌ها و ترفندها

آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی

آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی | ابزار حرفه ای فتوشاپ | یادگیری حرفه ای فتوشاپ |

در دوره های آموزش فتوشاپ سایت امیاتو، کاربردی بودن مفاهیم آموزشی برای ما اهمیت بالایی دارد. به همین منظور در این مقاله آموزش فتوشاپ فارسی قصد داریم به برخی نکات کاربردی یادگیری حرفه ای نرم افزار فتوشاپ اشاره کنیم.

مزایای آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی چیست ؟

شاید شما هم در زمینه یادگیری نرم افزار فتوشاپ این مساله را تجربه کرده باشید. هزینه و وقت بالایی صرف دوره های آموزشی مختلف میشود اما خروجی مناسب وقابل قبولی حاصل نمی شود. یکی از دلایل عمده این مشکل آن است که شما با ابزارهای اصلی نرم افزار فتوشاپ فقط آشنا شده اید. این به تنهایی کافی نمی باشد. پس از گذراندن دوره آموزشی، نیاز دارید بدانید هر ابزار، کجا و به چه نحو استفاده می شود.

یادگیری حرفه ای ابزار در فتوشاپ

یکی از عوامل تاثیرگذار در میزان تمایل به آموزش پذیری و یادگیری اصولی، فضای آموزشی پویا است. اکثر ما در یادگیری فتوشاپ تجربه این مساله را داشته ایم که دچار حس خستگی شده باشیم. دراین حالت فقط ابزار، معرفی و تریف شده است.

آشنایی و شناخت ابزار ها به تنهایی کافی نمی باشد. نرم افزار حرفه ای فتوشاپ دنیایی از امکانات و ابزار است که برای خلق، ترکیب یا ویرایش به آن مراجعه می کنیم. هریک از ابزار های فتوشاپ شامل مجموعه ای از ابزار ها می باشد که متناسب با نیازمان می توانیم به آن مراجعه و از آن استفاده نماییم.

آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی در امیاتو | آموزش عملی کار با فتوشاپ فارسی

هر کدام از ابزار هایی که در یک دسته قرار می گیرند، پیرامون یک موضوع خاص، کارکرد دارند.

آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی در امیاتو | آموزش عملی کار با فتوشاپ فارسی
آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی در امیاتو | آموزش عملی کار با فتوشاپ فارسی

با فعال سازی هر یک از این ابزار ها، امکانات ویژه ی آن ابزار در نوار منو بالای فضای برنامه برای شما فعال خواهد شد.

آموزش کاربردی فتوشاپ حرفه ای

در آموزش های کاربردی نرم افزار فتوشاپ، ضمن آشنایی اولیه با ابزار ها و کارکرد آنها، با تدریس پروژه توسط مدرس، شاهد اجرای تک تک اجزای طرح هستیم.

آموزش فتوشاپ بصورت کاربردی در امیاتو | آموزش عملی کار با فتوشاپ فارسی

به این ترتیب کاملا اصولی و حرفه ای یاد می گیریم هر کدام از ابزار های مربوطه چه کار کرد و ویژگی هایی می توانند داشته باشند.

چرا امیاتو ؟

دوره آموزشی فتوشاپ حرفه ای امیاتو به آموزش فوت و فن های طراحی محتوا اینستاگرامی می پردازد. ابتدا با هر ابزار و امکانات آن آشنا می شوید. مرحله بعد، جلسات بصورت پروژه محورپیش می رود. شما می توانید کاربرد ها و باید و نباید های استفاده از هر یک از ابزار های نرم افزار را حرفه ای فرابگیرید.

جهت خرید دوره آموزشی و کاملا پروژه محور فوت و فن طراحی محتوا اینستاگرام، به صفحه دوره ها مراجعه کنید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها