انفولد, آموزش‌ کاربردی قالب, قالب

قالب انفولد ژاکت توقف فروش شد !

قالب انفولد ژاکت توقف فروش شد ! | مهدی حاتم پور

همان طور که خبر دار شدید یا الان عنوان این مقاله را مطالعه کردید، قالب انفولد دیگر در سایت ژاکت توسط مهدی حاتم پور پشتیبانی و بروزرسانی نخواهد شد. دلیل این تصمیم را هم در در اینستاگرام من میتوانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است که تمام محصولات ارئه شده توسط من مثل قالب سالینت، قالب فلاکس پرو و … همگی در سایت ژاکت توقف فروش شد و از این به بعد در سایت امیاتو میتوانید محصولات وردپرسی من را خریداری و پشتیبانی دریافت کنید.

قالب انفولد ژاکت توقف فروش شد !

علت این تصمیم چیست ؟

با توجه به تغییر قوانین ژاکت و سخت شدن فعالیت و همکاری با این مجموعه تصمیم به عدم همکاری با بررسی کامل همه ابعاد این موضوع گرفته شد و از تاریخ 1 بهمن 1399 من (مهدی حاتم پور) دیگر هیچ همکاری با سایت ژاکت نخواهم داشت.

مشتریان قدیمی قالب انفولد و …

برای اینکه تصمیم من باعث ناراحتی مشتریان قدیمی نشده باشه و بتوانید بروزرسانی قالب را مثل گذشته از من دریافت کنید کافیه به سایت ژاکت مراجعه کنید و شماره سفارش های خودتان را کپی و از بخش تیکت ها در حساب کاربری خود در سایت امیاتو > از بخش سوالات پیش از خرید برای ما ارسال کنید تا شماره سفارش های شما بررسی و در صورت صحیح بودن کد تخفیف 90 درصد یا 100 درصد خرید قالب انفولد از سایت امیاتو برای شما ارسال شود.

قالب انفولد ژاکت توقف فروش شد !

برای چیزی زمان بذارید که روی اون کنترل دارید !

یک ماه زمان برد تا من این تصمیم را بگیرم و نهایی بشه، دلیل این بازه 30 روزه این بود که تمام جوانب را بسنجم و با افراد مختلف مشورت کنم. تیر خلاص زمانی زده شد که این جمله را خواندم “برای چیزی زمان بذارید که روی اون کنترل دارید” و در مجموعه ژاکت هم تصمیم هایی گرفته شده بود که من هیچ کنترل روی اون ها نداشتم و این باعث شده بود که من مثل گذشته برای ارائه خدمات زمان و حوصله نداشته باشم و همین موضوع داشت به اعتبار این هفت سال گذشته من ضربه میزد و توی تیکت جواب دادن و … کاملاً قابل مشاهده بود.

برای اینکه این ارتباط صمیمانه و دوستانه را با خریداران حفظ کنم و مثل همیشه بهترین خدمت را بهشون ارائه کنم تصمیم گرفتم که روی کسب و کار خود یعنی امیاتو تمرکز کنم و فروش محصولات خودم را به سایت خودم که روی اون کنترل صد درصد دارم انتقال بدم.

امیدوارم که با این تصمیم کسی یا مجموعه ای را ناراحت یا متضرر نکرده باشم و تمام تلاش خودم را می کنم تا بهتر از گذشته در کنار شما باشم. در صورتی که پییشنهادی، انتقادی یا حتی گلگی دارید از بخش دیدگاه های ادامه همین مقاله با من در ارتباط باشید.

قالب انفولد مهدی حاتم پور

از این پس برای خرید قالب انفولد فارسی همراه با دمو های اختصاصی و کاملاً اورجینال میتوانید از سایت امیاتو اقدام کنید. قالب انفولد مهدی حاتم پور در سایت امیاتو همراه با دموهای اختصاصی و شش ماه پشتیبانی رایگان ارائه شده است و شما میتوانید بعد از خرید به فایل آسان نصب همه دمو ها در بخش حساب کاربری دسترسی داشته باشید و بصورت مرتب و منظم بروزرسانی های قالب را دریافت کنید.

این درخواست منقضی شده است !

در صورتی که تا قبل از تاریخ 15 اسفند 1399 درخواست خود را برای این موضوع ارسال نکرده باشید دیگر به درخواست ها پاسخ داده نمیشود و شما باید مجدد قالب انفولد را با کد تخفیف موجود در داشبورد کاربری خود خریداری کنید تا به آپدیت ها و پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
بازگشت به لیست
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها