بدون محدودیت دانلود کنید !

آموزش معامله گر واقع بین

آموزش ارز دیجیتال | دوره معامله گر واقع بین

دوره آموزش معامله گر واقع بین، آموزش ارز دیجیتال یزد

در این دوره کلیه مفاهیم پایه تا تخصصی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معامله‌ گر واقع‌ بین در بازار ارز دیجیتال گرداوری شده است. بیشتر تحلیل‌ها و استراتژی‌ها نیاز به تمرین‌های مداوم دارد به صورتیکه بعد تکمیل این دوره حداقل به مدت شش ماه روزانه 3 ساعت نیاز به تمرین می‌باشد. این بازار نو پا بسیار اینده درخشانی دارد و همانگونه که بازار پر سود و سبزی میباشد خطرات و ریسک های فراوانی دارد که سعی داریم بیشتر آنها را تشخیص دهیم و از آنها گذر کنیم. برای شرکت در این دوره آموزشی یک کامپیوتر و گوشی هوشمند کافیست.

آموزش ارز دیجیتال | دوره معامله گر واقع بین | آموزش ارز دیجیتال یزد

در دنیای ارزهای دیجیتال رویارویی با واقعیت‌های این بازار پردرآمد و پر ریسک یکی از مهم ترین مراحل آموزش و یادگیری می باشد که در این دوره بصورت کامل به آن پرداخته شده است. معامله گر واقع بین یک دوره آموزش ارز دیجیتال با بیش از 50 ساعت آموزش حضوری و آنلاین می باشد که در آن آموزش می‌بینید چگونه یک معامله گر در دنیای ارزهای دیجیتال باشید و همچنین با انواع رفتارهای بازار شامل ترس، طمع، هیجان، استرس، بلاتکلیفی و … که یکی از مهم ترین فاکتورهای آموزشی این دوره می باشد، آشنا خواهید شد.

آموزش ارز دیجیتال حضوری و غیر حضوری !

دوره معامله گر واقع بین بصورت حضوری با ظرفیت محدود در یزد و غیر حضوری (آنلاین) بدون محدودیت در ایران برگزار می‌شود، برای کاربرانی که بصورت غیر حضوری قصد دارند در این دوره شرکت کنند محدودیتی در ثبت نام نیست و ویدئو های هر جلسه 24 ساعت بعد از تشکیل کلاس حضوری در پنل کاربری شما آپلود شده و قابل مشاهده می‌باشد. (شروع این دوره از تاریخ 18 دی 1400 می‌باشد)

برنامه آموزشی چگونه است ؟

دوره معامله گر واقع بین در تاریخ 18 دی 1400 آغاز شده و هر هفته دو جلسه سه ساعته دارد. (محل و روزهای برگزاری بعد از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد) بازه زمانی برگزاری دوره از ساعت 17 الی 20 می باشد.

تحلیل فاندامنتال

در این دوره بصورت کامل و حرفه‌ای به بررسی تحلیل فاندامنتال، عوامل تاثیرگذار روی قیمت ارزها و نحوه‌ی امتیازدهی ارزها می‌پردازیم. برای تبدیل شدن به یک معامله گر واقع بین دانستن همه این موارد امری مهم و ضروری می‌باشد و توجه بخصوصی به این مسائل در این دوره شده است.

تحلیل تکنیکال

در دوره معامله گر واقع بین کلیه مباحث پیشرفته تکنیکال شامل روند، حمایت، مقاومت، الگوهای مثلثی، پرچم و مستطیل همراه با شناسایی نقاط کلیدی و مهم بصورت کامل آموزش داده می‌شود.

پشتیبانی دوره چگونه است ؟

در زمان برگزاری دوره پشتیبان‌ها و مدرس دوره در کنار شما هستند تا مسائل پیش آمده را یاد بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. بعد از اتمام دوره به مدت 3 ماه از طریق پنل کاربری خود از بخش تیکت‌ها و شبکه‌های اجتماعی میتوانید با پشتیبان‌ها و مدرس دوره در ارتباط باشد. همچنین بعد از اتمام این سه ماه در صورت نیاز میتوانید پشتیبانی دوره خود را تمدید کنید.

Trading View چیست و چه کاربردی دارد ؟

وب‌سایت «تریدینگ ویو» Trading view وضعیت بازارهای سهامی را به‌صورت تخصصی و بسیار دقیق بر روی نمودارهای مختلف به نمایش درمی‌آورد و همچنین به کاربران اجازه می‌دهد از ابزار تخصصی خاصی ازجمله اندیکاتورها استفاده کنند تا بتوانند پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های خود را داشته باشند. برخی از پژوهشگران تریدینگ ویو را به عنوان یک ابزار تخصصی برای تحلیل بازارهای سهامی می‌شناسند. جالب است بدانید که تمام خدماتی که بیان شد از جمله امکان معامله با سرمایه مجازی را تنها با ساختن حساب کاربری به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این بین برخی از افراد برای دریافت اطلاعات تخصصی‌تر، مبلغ مشخصی را به سایت پرداخت می‌کنند. در این دوره تریدینگ ویو، ابزارها و نحوه کارکرد آنها به طور کامل آموزش داده می‌شود.

در این دوره چه صرافی‌هایی آموزش داده می‌شود ؟

در این دوره صرافی های خارجی از جمله کوکوین و کوینکس با قابلیت های آنها جهت انتقال، نگهداری، معامله‌گری با اهرم، سرمایه گذاری و صرافی ایرانی ایکس‌نوین جهت خرید ارز به صورت ریالی و انتقال به صرافی خارجی به طور کامل آموزش داده می‌شود.

سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال

در این دوره انواع روش های استخراج، معامله‌گری و سرمایه گذاری بلند مدت به طور کامل بررسی و آموزش داده می‌شود.

 • استخراج : استخراج یا ماینینگ ارز دیجیتال به فرایند تایید تراکنش‌ها در شبکه می‌گویند که با تولید سکه جدید همراه است و با کارت گرافیک، هارد یا ای‌سیک انجام می‌شود.
 • معامله‌گری یا ترید : قیمت ارزها دارای روند می‌باشد که با روش های متعدد میتوان به کسب درامد در لحظه کرد.
 • سرمایه گذاری بلند مدت یا Hold : شناسایی، بررسی ارزهای مستعد رشد، خرید در نقطه مناسب، نگهداری آن در بلندمدت و فروش در نقطه و زمان مناسب.

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

 • برای کسانی که میخواهند به عنوان شغل دوم و حتی اول در این حوزه فعالیت داشته باشند.
 • برای کسانی که در هرنقطه از دنیا میخواهند درامد دلاری داشته باشند.
 • برای کسانی که با مدرک بالا درامد کافی ندارند.
 • برای جوانان و دانشجویانی که با سرمایه ی اندک میخواهند آینده ی درخشانی بسازند.
 • برای افرادی که میخواهند در خانه کسب درامد کنند.
 • برای خانم های خانه دار که با آموزش کافی درامد در منزل داشته باشند.
 • برای افرادی که هیچ شناخت و تخصصی در این حوزه ندارند اما انگیزه دارند که در این بازار متخصص شوند.
 • برای کسانی که قصد متخصص شدن در حوزه ی ماینینگ و استخراج را دارند.
 • برای کسانی که تازه وارد این حوزه شدند ولی روش های مختلف و تخصصی را یاد نگرفته اند.
 • برای معامله گرانی که بدون آموزش کافی بارها در این حوزه شکست خورده اند و نیاز به یک آموزش حرفه ای دارند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • کسانی که از درامد فعلی خود راضی هستند و نیازی به درامد بیشتر ندارند.
 • کسانی که کسب و کار های سنتی را به کسب و کار های آنلاین ترجیح می‌دهند.
 • کسانی که اعتقادی به درامدهای آنلاین ندارند.

آموزش ارز دیجیتال یزد

دوره معامله گر واقع بین بصورت حضوری در استان یزد برگزار می‌شود که هر گروه شامل 8 شرکت کننده می‌باشد. تمامی مباحث آموزشی در حضور اساتید دوره بصورت عملی انجام می‌شود و در زمان برگزاری دوره که به مدت سه ماه شامل هفته ای دو جلسه چهار ساعته می‌شود، تیم پشتیبانی تخصصی در کنار شما برای حل تمرین های آموزش و رفع اشکال ها حضور دارد و بعد از اتمام دوره به مدت سه ماه میتوانید از طریق تیکت و شبکه های اجتماعی با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید، همچنین ویژگی پشتیبان قابل تمدید می باشد.

گواهی حضور در دوره

به افرادی که دوره آموزش معامله گر واقع بین را به پایان برسانند و تمرین های دوره را به خوبی انجام بدهند بعد از ارزشیابی نهایی گواهی حضور در دوره اهدا خواهد شد. این گواهی قابل ردیابی و ارزش سنجی می باشد که بتوانید برای فعالیت های آینده خود در حوزه رمز ارزها به آن استناد کنید.

40%

3,540,000 تومان

نوع دوره :غیر حضوری
وضعیت دوره :پیش فروش
پیش نیازها :ندارد
تعداد فصل و جلسه :9 فصل، 28 جلسه
مدت زمان دوره :50 ساعت

سایر دوره‌های آموزشی امیاتو

وضعیت : در حال انتشار

در این دوره با صفحه ساز المنتور و تمامی آیتم های قالب وودمارت آشنا خواهید شد و به کمک آیتم های موجود در صفحه ساز...

3 ساعت و 49 دقیقه

1 فصل، 6 جلسه

290,000 تومان

وضعیت : تکمیل انتشار

تنظیمات قالب انفولد ساده است اما باید به درستی و با دقت این بخش را کانفیگ و راه اندازی کنید. در دوره آموزش تنظیمات قالب...

1 ساعت و 37 دقیقه

1 فصل، 12 جلسه

119,000 تومان

وضعیت : در حال انتشار

در این دوره شما آموزش می بینید تا با محبوب‌ترین قالب فروشگاهی ایران کسب و کار آنلاین خود را طراحی و راه اندازی کنید. قالب...

4 ساعت و 10 دقیقه

5 فصل, 23 جلسه

750,000 تومان

وضعیت : تکمیل انتشار

در این دوره شما آموزش می بینید که چگونه باید با صفحه ساز قالب انفولد کار کنید. همچنین برخی ترفند های مربوط به ریسپانسیو سازی...

2 ساعت و 58 دقیقه

3 فصل، 10 جلسه

290,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت