بدون محدودیت دانلود کنید !

آموزش کار با صفحه ساز قالب وودمارت (المنتور)

آموزش کامل صفحه ساز قالب وودمارت | آموزش صفحه ساز قالب فروشگاهی وودمارت | آموزش وودمارت

آموزش صفحه ساز قالب وودمارت

از نسخه 5 به بعد قالب وودمارت با صفحه ساز المنتور سازگار شده است و شما میتوانید با این صفحه ساز محبوب و حرفه ای سایت خود را طراحی و پیاده سازی کنید. در این دوره شما با تمام آیتم های قالب وودمارت که به صفحه ساز المنتور اضافه شده است بصورت کامل آشنا خواهید شد. یک به یک همه آیتم ها را به صفحه ساز اضافه کرده و همه قابلیت ها و تنظیمات آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم و در ادامه در مورد کارایی و ترفند استفاده از آن ها مواردی را آموزش خواهید دید.

طراحی سایت مشابه دیجی کالا (نسخه جدید)

در دوره آموزش کار با صفحه ساز قالب وودمارت (المنتور) به سراغ سایت دیجی کالا خواهیم رفت و تمام بخش های سایت را سعی می کنیم با صفحه ساز المنتور و آیتم های اختصاصی وودمارت پیاده سازی کنیم. هدر سایت دیجی کالا، منو ها، فوتر سایت دیجی کالا و برگه داخلی محصولات دیجی کالا (نسخه جدید) را در این دوره بصورت کامل طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد.

بدیعی است که برخی بخش های برای مشابه شدن به سایت دیجی کالا نیاز به استایل دهی یا استفاده از کدهای CSS دارند که تمامی این موارد در این دوره آموزش داده میشود و کد های در بخش مشاهده جلسه ها به شما ارائه خواهد شد.

عناصر قالب وودمارت در صفحه ساز المنتور

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید قالب وودمارت در صفحه ساز المنتور بیش از 30 عنصر اختصاصی دارد که در این دوره آموزشی تمام این عناصر یک به یک به صفحه ساز اضافه شده و بخش تنظیمات آن ها را بررسی و آموزش خواهید دید. در کنار این عناصر اختصاصی لازم است تا از سایر عناصر موجود در افزونه صفحه ساز المنتور پرو هم استفاده کنیم و این فرصت را دارید تا در دوره آموزش کار با صفحه ساز قالب وودمارت (المنتور) کار با سایر عناصر المنتور را هم آموزش ببینید.

آموزش کار با صفحه ساز قالب وودمارت (المنتور) | قالب وودمارت

چرا طراحی مشابه دیجی کالا ؟

منظور از طراحی و پیاده سازی مشابه دیجی کالا این نیست که شما هم باید همه سایت های خود را مشابه دیجی کالا طراحی و پیاده سازی کنید ! علت اصلی انتخاب سایت دیجی کالا و طراحی سایت وردپرس مشابه دیجی کالا این هست که این شما با تمام امکانات یک سایت فروشگاهی آشنایی پیدا کنید و از همه مهم تر تجربه کاربری است که مخاطبین از کار با دیجی کالا به تیم طراحی و توسعه انتقال داده اند و این کامل ترین الگو در ایران برای طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

شاید از نظر من یا شما نقطه ضعف هایی هم در طراحی فعلی دیجی کالا وجود داشته باشد اما شما در این دوره با تمام این بخش ها آشنا خواهید شد پس میتوانید بر اساس نیاز خود و شناختی که از کاربر سایت خود پیدا می کنید بخش های مختلف سایت فروشگاهی خود را طراحی و پیاده سازی کنید.

قالب وودمارت و افزونه المنتور پرو

برای اینکه این دوره را بصورت پروژه محور همراه با آموزش ها دنبال کنید لازم است تا قالب وودمارت و افزونه المنتور پرو را از قبل خریداری کرده باشد که توصیه میشود از سایت امیاتو قالب و افزونه پیش نیاز این دوره را خریداری کنید تا اگر شخصی سازی یا بهینه سازی در قالب و افزونه مورد بحث اعمال شده است و در آموزش ها به آن اشاره می شود مغایرتی با نسخه ای که ممکنه است از سایر مارکت های وردپرس تهیه کرده باشید نداشته باشد. (این یک پیشنهاد می باشد و الزامی نیست)

290,000 تومان

نوع دوره :مجازی و غیر حضوری
وضعیت دوره :در حال انتشار
پیش نیازها :قالب وودمارت, افزونه المنتور پرو
تعداد فصل و جلسه :1 فصل، 6 جلسه
مدت زمان دوره :3 ساعت و 49 دقیقه

سایر دوره‌های آموزشی امیاتو

40%

وضعیت : پیش فروش

در این دوره کلیه مفاهیم پایه تا تخصصی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معامله‌ گر واقع‌ بین در بازار ارز دیجیتال گرداوری شده...

50 ساعت

9 فصل، 28 جلسه

3,540,000 تومان

وضعیت : تکمیل انتشار

تنظیمات قالب انفولد ساده است اما باید به درستی و با دقت این بخش را کانفیگ و راه اندازی کنید. در دوره آموزش تنظیمات قالب...

1 ساعت و 37 دقیقه

1 فصل، 12 جلسه

119,000 تومان

وضعیت : در حال انتشار

در این دوره شما آموزش می بینید تا با محبوب‌ترین قالب فروشگاهی ایران کسب و کار آنلاین خود را طراحی و راه اندازی کنید. قالب...

4 ساعت و 10 دقیقه

5 فصل, 23 جلسه

750,000 تومان

وضعیت : تکمیل انتشار

در این دوره شما آموزش می بینید که چگونه باید با صفحه ساز قالب انفولد کار کنید. همچنین برخی ترفند های مربوط به ریسپانسیو سازی...

2 ساعت و 58 دقیقه

3 فصل، 10 جلسه

290,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت