عضو بشید و با تخفیف خرید کنید ! کد تخفیف در داشبورد کاربری قابل مشاهده می باشد. بزن بریم !
عضو بشید و با تخفیف خرید کنید ! کد تخفیف در داشبورد کاربری قابل مشاهده می باشد. بزن بریم !
0
0

فعالسازی صفحه ساز قالب انفولد در برگه فروشگاه

227 بازدید

یکی از ویژگی های مهم و متمایز کننده قالب انفولد استفاده از صفحه ساز قالب در تمام برگه ها، نوشته ها، نمونه کارها و … می باشد که این امکان را به شما می دهد بدون هیچ محدودیتی رویای خود را طراحی و پیاده سازی کنید. در حالت عادی صفحه ساز پیشرفته قالب انفولد در برگه فروشگاه (برگه پیشفرض ووکامرس) غیرفعال می باشد و شما باید آن را فعال کنید.

معمولاً زمان مراجعه به برگه فروشگاه ایجاد شده توسط افزونه ووکامرس با تصویر و پیغام زیر مواجه خواهید شد که برای رفع این مشکل و فعال شدن صفحه ساز پیشرفته در برگه فروشگاه باید به روش زیر اقدام کنید.

فعالسازی صفحه ساز قالب انفولد در برگه فروشگاه

فعال کردن صفحه ساز قالب انفولد :

برای این کار شما باید کد زیر را کپی و به پوشه قالب انفولد در هاست خود مراجعه کنید و فایل Functions.php را برای ویرایش باز کنید. سپس به انتهای فایل مراجعه و کد را در این بخش قرار بدهید و فایل را ذخیره کرده، مجدد بخش ویرایش برگه فروشگاه سایت خود را بررسی کنید.

نکته : حتماً قبل از ویرایش این فایل یک نسخه پشتیبانی از این فایل تهیه کنید. برای این کار کافیست فایل را بر روی سیستم خود دانلود کنید تا اگر بعد از اعمال تغییرات مشکلی برای سایت شما به وجود آمد فایل قبلی را جایگزین کنید.

add_theme_support( 'avia_custom_shop_page' );

بعد از اضافه کردن کد بالا به قالب خود، شما این امکان را دارید تا برگه فروشگاه ایجاد شده توسط افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را با صفحه ساز ویرایش و شخصی سازی کنید و هر ظاهر و امکانی را که دوست دارید به این برگه اضافه کنید. همچنین شما میتوانید در دوره آموزش کار با صفحه ساز قالب انفولد بصورت حرفه ای کار با این صفحه ساز اختصاصی را آموزش ببینید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.emiato.com/?p=3693
اشتراک گذاری:
مهدی حاتم پور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد فعالسازی صفحه ساز قالب انفولد در برگه فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید