اشتراک انواتو المنت و اکانت پرمیوم فری پیک هر دو در اشتراک ویژه امیاتو !

با خرید اشتراک ویژه امیاتو شما میتوانید به فایل‌های آپلود شده از سایت‌های انواتو المنت و فری پیک در یک اکانت دسترسی داشته باشید و بدون محدودیت فایل‌های مورد نیاز خود را دانلود کنید.

اشتراک یک ماهه

99,000 تومان
33%

اشتراک سه ماهه

198,000 تومان

اشتراک شش ماهه

330,000 تومان

اشتراک انواتو المنت و اکانت پرمیوم فری پیک

اشتراک انواتو المنت

سایت انواتو المنت چیست ؟

انواتو المنت یکی از منابع مهم و کاربردی برای مدیران کسب و کار ها و طراحان می باشد که با خرید اشتراک از این سایت میتوانند فایل های آماده را برای انواع پروژه های خود دانلود کنند. این فایل های شامل : تصاویر استوک، ویدئو ها، پروژه های آماده افتر افکت و پریمیر، فایل های لایه باز گرافیکی، فایل صوتی، افکت صوتی، فایل آماده پاور پوینت و … می باشد. هزینه خرید اشتراک ماهیانه 29 یورو می باشد که در صورت پرداخت سالیانه میتوانید هر ماه را با 14.5 یورو یعنی در مجموع با پرداخت مبلغ 174 یورو اشتراک سایت انواتو المنت را خریدار و فایل مد نظر خود را دانلود کنید.

اکانت پرمیوم فری پیک

اکانت پرمیوم فری پیک چیست ؟

فری پیک منبع و عضو جدایی ناپذیر طراحان گرافیکی و طراحان سایت می باشد که میتوانند با جستجو در این سایت طرح های مورد نیاز خود، برای انجام پروژه های مختلف را یافته و سرعت انجام پروژه را افزایش بدهند، برخی از کیفیت فایل ها در این سایت رایگان قابل دانلود می باشد اما برای دسترسی به تمام منابع و کیفیت اصلی فایل ها لازم است تا اکانت خریداری کنید. هزینه خرید اشتراک ماهیانه 12.99 یورو می باشد که در صورت پرداخت سالیانه میتوانید هر ماه را با 7.49 یورو یعنی در مجموع با پرداخت مبلغ 89.99 یورو اشتراک سایت فری پیک را خریدار و فایل مد نظر خود را دانلود کنید.

29 یورو + 12.99 یورو = 41.99 یورو * 30.000 تومان = 1,259,700 تومان

(محاسبه بدون در نظر گرفتن کارمزد سایت پرداخت کننده انجام شده است)

(با خرید اشتراک، بدون محدودیت دانلود کنید)
روزانه 3.300 تومان !

دلیل بازپرداخت