0
0
مریم ابویی | آموزش فتوشاپ | آموزش اینستاگرام | طراح | گرافیست

مریم ابویی

سلام مریم ابویی هستم، دانش آموخته ارتباط تصویری در رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی که از سال 1395 بطور جدی فعالیت خودم را در این زمینه شروع کردم و در راستای بهبود کسب و کارهای مختلف در زمینه خلق هویت بصری چاپی (ست اداری) و سوشیال مدیاها طراحی انجام دادم و در حوزه چاپ و دیجیتال با مجموعه های مختلف وارد همکاری شدم. بعد ها در زمینه عکاسی صنعتی و طراحی سایت تجربه کسب کردم. در این مسیر که پایه و اساس آن فراگیری دانش تئوری طراحی بود، نرم افزارهای بسیاری چون ایلاستریتور و فتوشاپ و کارل دراو به کمک […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

سلام مریم ابویی هستم، دانش آموخته ارتباط تصویری در رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی که از سال 1395 بطور جدی فعالیت خودم را در این زمینه شروع کردم و در راستای بهبود کسب و کارهای مختلف در زمینه خلق هویت بصری چاپی (ست اداری) و سوشیال مدیاها طراحی انجام دادم و در حوزه چاپ و دیجیتال با مجموعه های مختلف وارد همکاری شدم. بعد ها در زمینه عکاسی صنعتی و طراحی سایت تجربه کسب کردم. در این مسیر که پایه و اساس آن فراگیری دانش تئوری طراحی بود، نرم افزارهای بسیاری چون ایلاستریتور و فتوشاپ و کارل دراو به کمک من آمده، به همین دلیل و از آنجایی که علاوه بر مسائل تئوری یادگیری کار با نرم افزار از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است بر آن شدم تا در حوزه آموزش تجربیات خودم را در اختیار آنانکه به دنبال یادگیری و کسب مهارت جدید هستند قرار دهم.

در این راستا در ورکشاپ آموزشی انفولد لند در سال 1398 کار با نرم افزار فتوشاپ را آموزش دادم و اکنون نیز این مسیر همچنان ادامه دارد با این تفاوت که این آموزش ها رویکردهای متفاوتی را در پیش گرفته اند تا به بیشترین نحوه ممکن کاربردی باشند و در زمینه توسعه فردی و شغلی مورد استفاده قرار گیرند.