بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه المنتور پرو | Elementor Pro

افزونه المنتور پرو | صفحه ساز المنتور پرو

المنتور پرو، خالق بیش از 8 میلیون سایت !

حرفه‌ای ترین صفحه ساز وردپرس این امکان را به شما می دهد تا فقط با کشیدن و رها کردن آیتم‌های مد نظر صفحه‌های مختلف سایت خود را طراحی و پیاده سازی کنید. در نسخه رایگان افزونه المنتور شما میتوانید برخی از امکانات المنتور را تجربه کنید و با خرید افزونه المنتور پرو می‌توانید به آیتم‌های پیشرفته تر، بخش نصب فونت، فونت آیکون سفارشی، پوسته ساز و … دسترسی داشته باشد. با المنتور پرو میتوانید هر رویایی را طراحی و پیاده سازی کنید.

بدون نیاز به مهارت کدنویسی

با کمک صفحه ساز المنتور شما میتوانید از سربرگ تا فوتر سایت خود را بدون هیچ دانش برنامه نویسی طراحی و پیاده سازی کنید. همچنین با خرید افزونه المنتور پرو میتوانید صفحه محصولات، برگه‌ها، نوشته‌ها و … را با مفاهیم شرطی پیشرفته طراحی و منتشر کنید. صفحه‌های کمپین‌های خود را حرفه‌ای تر از گذشته ایجاد و با امکان ایجاد پاپ آپ‌های فوق پیشرفته مخاطبین سایت خود را به نقطه هدف منقل کنید.

افزونه المنتور پرو | صفحه ساز المنتور پرو

آیتم‌های اختصاصی برای ووکامرس

در نسخه پرو افزونه المنتور شما میتوانید صفحه محصولات خود را به دلخواه طراحی کنید. در المنتور پرو 12+ آیتم برای ووکامرس وجود دارد که برخی برای صفحه تکی محصولات و برخی برای آرشیو، منو و … قابل استفاه می باشد. همچنین در بخش ویژگی پوسته ساز شما میتوانید قالب کلی محصولات سایت خود را پیاده سازی کنید و با این ویژگی لازم نیست صفحه هر محصولات را با المنتور طراحی کنید. با استفاده از شروط نمایش می توانید نمایش را برای دسته بندی خاص یا محصول خاص محدود کنید. با المنتور پرو بدون محدودیت خلاق باشید !

افزونه المنتور پرو | صفحه ساز المنتور پرو

پاپ آپ ساز پیشرفته

بدون کدنویسی یا نیاز به افزونه مجزاء در المنتور پرو به سادگی می‌توانید برای رفتارهای مختلف پاپ آپ طراحی کنید تا مخاطبین یا مشتریان سایت خود را در لحظه مورد تاثیر قرار بدهید و آن‌ها را به سمت نقطه هدف هدایت کنید. در زمان بارگذاری صفحه، اسکرول کردن، اسکرول به بخش خاص، کلیک کردن، بستن صفحه، دست کشیدن از فعالیت و … پاپ آپ مد نظر خود را به کاربر نمایش بدهید. در حالت های مختلف تمام صفحه، گوشه صفحه، بالا یا پایین و … آن را نمایش بدهید.

ساخت لندینگ پیچ برای کمپین‌ها

با لندینگ پیچ (صفحه فرود) ساز المنتور پرو خدمات و محصولات سایت خود را دقیقاً همان طوری که باید مخاطبین و مشتریان سایت شما ببینند به نمایش بگذارید. با کشیدن و رها کردن مهم‌ترین بخش کسب و کار خود را که میتوانید بازدید کننده را به مشتری وفادار تبدیل کند طراحی و پیاده سازی کنید. بدون حتی یک خط کد نویسی !

119,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

119,000 تومان