بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه گرویتی فرمز | Gravity Forms

فرم ساز گرویتی فرمز | افزونه گرویتی فرم | Gravity Forms Farsi

محبوب ترین افزونه فرم ساز وردپرس، گرویتی فرمز فارسی :

با استفاده از فرم ساز گرویتی شما میتوانید به سادگی با کشیدن و رها کردن فیلد های دلخواه خود مانند : فیلد نام، نام خانوادگی، ایمیل، آدرس، توضیحات، کد ملی، کد پستی و … را به سادگی به فرم مد نظر خود اضافه و آن را منتشر کنید.

گرویتی فرم محبوب ترین و قوی ترین افزونه فرم ساز وردپرس می باشد که این امکان را به شما می دهد انواع فرم های ساده و پیشرفته را ایجاد و با استفاده از شرت کد به هر کجای سایت خود که میخواهید اضافه کنید. با گرویتی فرم فارسی شما میتوانید انواع فیلد های شرطی را پیاده سازی کنید تا در صورت وجود آن شرط فیلد مد نظر شما نمایش داده شود یا دکمه ها و … با اثبات آن شرط فیلد یا بخش مد نظر شما نمایش داده خواهد شد.

بی نهایت امکانات در یک افزونه فرم ساز وردپرس !

ساخت فرم های پرداختی با قابلیت افزودن درگاه پرداخت ایرانی، ساخت فرم های ثبت نام پیشرفته، ساخت فرم پست مهمان در وردپرس، ساخت فرم های چند مرحله ای، ساخت فرم های محدود شده در ورودی و زمان و … همگی با افزونه گرویتی فرم فارسی تنها با چند کلیک و فقط با کشیدن و رها کردن فیلد ها امکان پذیر می باشد.

به سادگی فرم های قدرتمند بسازید

با استفاده از ویرایشگر بصری گرویتی فرم به سادگی فرم های قدرتمند را برای وردپرس خود ایجاد و آن ها را در بخش های مد نظر خود نمایش بدهید. با استفاده از فیلدهایی که در اختیار شما قرار میگیرد با کشیدن و رها کردن انواع فرم ها را برای وردپرس ایجاد کنید. مانند : فیلدهای استاندارد، فیلدهای قیمت گذاری، فیلدهای نوشته، فیلدهای قیمت گذاری و …

30+ فیلد پیشرفته آماده استفاده

انواع فیلد های در دسترس شما است تا با کشیدن به فرم خود اضافه کنید. فیلد هایی مانند : متن پاراگرافی، متن تک خظی، چند انتخابی، کد ملی، نام، چک باکس، وبسایت، بارگذاری فایل، ایمیل، کد امنیتی، لیست، تاریخ، تلفن، آدرس و … را فقط با کشیدن و تنظیم کردن فیلد ها فرم های پیشرفته خود را به سادگی در وردپرس ایجاد کنید.

با منطق شرطی فرم های خود را هوشمند مدیریت کنید !

با استفاده از منطق شرطی شما میتوانید نمایش یا عدم نمایش فیلدهای مختلف، بخش ها و برگه های فرم خود را مدیریت کنید. حتی میتوانید بر اساس داده هایی که کاربر وارد می کند فیلد ها و دکمه های فرم را مدیریت کنید. با استفاده از منطق شرطی هر فیلد میتوانید نمایش یا مخفی کردن فیلد دیگری را به آن وابسته کنید. حتی میتوانید برای یک فیلد چندین شرط ایجاد کنید تا در صورتی که هر کدام از شرط ها صحیح بود فیلد مورد نیاز نمایش یا مخفی شود.

درون ریزی / برون بری پیشرفته فرم ساز گرویتی فرم

در افزونه گرویتی فرم شما به سادگی میتوانید از ورودی فرم های خود یا حتی از فرم هایی که ایجاد کردی اید خروجی تهیه کنید. در بخش خروجی از ورودی های فرم مد نظر، شما میتوانید مشخص کنید که مقادیرکدام فیلد های ورودی در فایل اکسل به شما خروجی داده شود. (مشابه تصویر زیر) و در بخش خروجی گرفتن فرم ها شما میتوانید فرم های ایجاد شده را خروجی بگیریدو در سایت دیگری درون ریزی کنید یا اینکه به عنوان نسخه پشتیبانی آن ها را بر روی سیستم خود ذخیره کنید.

دیگه وقت این شده که، یک نوع فیلد را انتخاب کنید !

دلایل زیادی برای محبوبیت افزونه فرم ساز وردپرس، گرویتی فرم وجود دارد. تا به اینجا مهم ترین ها را به شما معرفی کردیم و اما افزودنی های زیادی برای این افزونه توسعه داده شده است که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی ویژگی دلخواه خود را به فرم ساز اضافه کنید یا بتوانید ظاهر فرم های خود را بهینه تر کنید.

119,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

119,000 تومان