بدون محدودیت دانلود کنید !

قالب چند منظوره فلاکس پرو | Phlox Pro

قالب چند منظوره فلاکس پرو | Phlox Pro | بهترین قالب وردپرس فارسی سازگار با المنتور

درباره قالب چند منظوره فلاکس پرو بیشتر بدانید :

قالب فلاکس پرو یک قالب چند منظوره سازگار با صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر می باشد که بیش از 100 دمو برای کسب و کار های مختلف دارد و شما بعد از خرید به تمام این دموها دسترسی دارید. همچنین در سایت امایتو از حساب کاربری، بخش دانلود ها بعد از خرید قالب به بسته آسان نصب تمام دموهای فارسی سازی شده دسترسی دارید و میتوانید با یک کلیک بسته آسان نصب مد نظر خود را دانلود و بلافاصله کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.
قالب فلاکس پروقالب فلاکس پرو
قالب فلاکس پرو سازگاری بالایی با افزونه های محبوب وردپرس دارد و برخی از این افزونه های مانند صفحه ساز ویژوال کامپوزر، لایر اسلایدر، مستر اسلایدر، روولوشن اسلایدر، جدول ساز GO، افزونه ویرایش مداد زرد و افزودنی های پیشرفته صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر همراه با این قالب بصورت صد درصد رایگان به شما ارائه میشود.

محبوب ترین قالب سازگار با المنتور !

آیتم های اختصاصی و حرفه ای قالب فلاکس پرو بر روی صفحه ساز محبوب المنتور باعث شده است تا این قالب در بین کاربران وردپرس و صفحه ساز المنتور به محبوب ترین قالب سازگار با المنتور تبدیل شود، برای رسیدن به این باور فقط کافیست از بخش پیش نمایش ها لحظاتی دموهای حرفه ای این قالب را مشاهده و بررسی کنید.

برخی از سایت‌های طراحی شده با قالب فلاکس پرو

در ادامه برخی از سایت هایی که توسط خریداران قالب فلاکس پرو طراحی و پیاده سازی شده است را میتوانید مشاهده کنید.

  • سایت رسمی گروه قهوه کیو

هدر و فوتر دلخواه خود را ایجاد کنید

با کمک آیتم های اختصاصی قالب فلاکس پرو در صفحه ساز المنتور شما به سادگی میتوانید با کشیدن و رها کردن هدر و فوتر دلخواه سایت خود را طراحی و پیاده سازی کنید. با این ویژگی شما هیچ محدودیتی در طراحی سایت خود نخواهید داشت و میتوانید تمام ایده های خود از نقطه شروع تا پایان سایت را به سادگی پیاده سازی کنید.

قالب فلاکس پرو

219,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

219,000 تومان