بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه اسموش پرو | Smush Pro

اسموش پرو | افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس | تبدیل تصاویر به WEBP

درباره افزونه بهینه سازی تصاویر، اسموش پرو بیشتر بدانید :

بهینه سازی تصاوی همیشه کار سخت و پر هزینه ای می باشد ! البته بر روی وردپرس و با وجود افزونه اسماش پرو دیگر لازم نیست زمان زیاد یا هزینه های بالایی را برای بهینه سازی تصاویر وردپرس خود صرف کنید ! فقط کافیست افزونه Smush Pro را بر روی وردپرس خود نصب و آن را تنظیم کنید تا به سادگی تمامی تصاویر موجود در رسانه های سایت شما بهینه سازی (فشرده سازی) شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های افزونه اسماش پرو یا اسموش پرو تبدیل فرمت تصاویر به فرمت محبوب گوگل یعنی WEBP می باشد که با نصب افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس، اسماش پرو شما به سادگی و تنها با چند کلیک و بدون پرداخت هزینه اضافی میتوانید فرمت تصاویر خود را تغییر و سایت وردپرسی خود را بهینه سازی کنید.

سئو وردپرس خود را بهینه تر کنید !

افزونه های مختلفی برای بهینه سازی هر بخش وردپرس وجود دارد، برای بهینه سازی تصاویر اسماش پرو بهترین گزینه موجود می باشد و شما به سادگی با این افزونه میتوانید سئو سایت وردپرسی خود را بصورت فوق العاده بهینه کنید.

افزونه هوشمند اسماش پرو فقط تصاویر سایت شما فشرده سازی نمی کند بلکه بصورت فوق پیشرفته و حرفه ای تمام پارامتر های یک تصویر را بررسی و همه این موارد را بهینه سازی می کند. یکی از مواردی که میتوان به آن اشاره کرد اطلاعاتی می باشد که معمولا بر روی هر تصویر وجود دارد، مانند زمان ثبت تصویر، موقعیت جغرافیایی و سایر متا های اضافی تصویر که به راحتی توسط این افزونه حذف و حجم تصاویر بهینه سازی میشود.

منابع هاست یا سرور خود را بهینه مصرف کنید !

این روزها هزینه های نگهداری وبسایت های وردپرسی افزایش یافته است و شما باید فضای هاست خود را بسیار حرفه ای مدیریت کنید، یکی از وظایف این افزونه کمک به شما در صرفه جویی منابع هاست یا سرور شما می باشد. شرده سازی و بهینه سازی تصاویر بصورت اتوماتیک در زمان بارگذاری و انجام این فرایند به صورت کاملاً خودکار به شما کمک می کند تا از منابع موجود به بهینه ترین حالت ممکن استفاده کنید و سایت وردپرسی خود را بهینه سازی کنید.

افزونه اسماش پرو، ضروری برای هر سایت وردپرسی !

اگر میخواهید سایت شما در نتایج جستجو جایگاه مناسبی داشته باشد این افزونه یکی از ابزارهای ضروری و مهم برای رسیدن به این هدف می باشد. افزونه اسماش پرو بصورت اتوماتیک همه کارهای لازم برای بهینه سازی تصاویر سایت شما را انجام میدهد و لازم نیست شما هیچ دانش خاصی برای مدیریت و کار با این افزونه داشته باشید.

برخی از ویژگی های مهم افزونه WP Smush Pro

  • بهینه سازی هوشمند و اتوماتیک در لحظه آپلود تصاویر
  • فشرده سازی تصاویر با هر فرمت و حجمی
  • فشرده سازی بدون کاهش کیفیت تصاویر
  • فشرده سازی تکی یا گروهی
  • تصاویر تبدیل تصاویر به فرمت WEBP
  • تبدیل هوشمند تصاویر PNG به JPEG

نکته : برای بهینه سازی تصاویر بالای پنج مگابایت لازم است تا شما لایسنس افزونه را بصورت مستقیم تهیه کنید زیرا این بهینه سازی ها بر روی سرور های خود افزونه انجام و بعد به سایت شما منتقل میشود و در این محصول ارائه شده امکان ارائه کد لایسنس مستقیم به شما وجود ندارد. البته لازم به ذکر است که این موضوع هیچ مشکلی در عملکرد افزونه به وجود نمی آورد و کمتر دیده میشود که تصاویر با حجم بالای پنج مگابایت بر روی وبسایت ها استفاده شود !

119,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

119,000 تومان