بدون محدودیت دانلود کنید !

قالب وودمارت | Woodmart

قالب فروشگاهی وودمارت woodmart | قالب ووکامرس | محبوب ترین قالب فروشگاهی ایران

درباره قالب فروشگاهی وودمارت بیشتر بدانید :

قالب وودمارت محبوب ترین قالب فروشگاهی وردپرس در ایران می باشد که در ابتدای انتشار با افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر سازگار بود و در نسخه 5.0 قالب وودمارت با صفحه ساز محبوب المنتور هم سازگار شد. قالب وودمارت در مارکت جهانی تم فارست بیش از 26 هزار نسخه فروش داشته است و امتیاز 4.94 را بدست آورده است.

قالب فروشگاهی وودمارت بیش از 60 دمو کامل دارد که برای انواع کسب و کارها میتواند استفاده شود. همچنین در کنار دموهای کامل شما میتوانید بصورت مجزاء به تمام بخش های دموها دسترسی داشته باشید و فقط ناحیه دلخواه خود را درون ریزی و استفاده کنید.

قالب وودمارت امیاتو همراه با افزونه المنتور پرو رایگان !

با خرید قالب وودمارت از سایت امیاتو میتوانید افزونه المنتور پرو را در بسته قالب وودمارت دریافت کنید. قالب وودمارت با افزونه المنتور سازگار می باشد و به کمک ویژگی های المنتور پرو میتوانید سایت خود را حرفه ای تر از حالت معمولی طراحی و پیاده سازی کنید. با المنتور پرو و قالب وودمارت در هیچ بخش از طراحی سایت خود محدودیت نداشته باشید ! صفحه محصولات خود را شخصی سازی و همه نیازهای خود را به سادگی پیاده سازی کنید.

سازگاری با دو صفحه ساز پیشرفته و محبوب :

قالب فروشگاهی وودمارت این ویژگی را دارد که بتوانید برای استفاده از صفحه ساز بر اساس توانایی و دانش خود یک مورد را انتخاب کنید. وودمارت با صفحه ساز ویژوال کامپوزر (بیکری) توسعه خود را آغاز کرده است و در ادامه در نسخه های جدید با افزونه فوق پیشرفته و محبوب المنتور هم سازگار شده است.

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

قالب وودمارت یکی از شگفتی های ووکامرس می باشد که به سادگی میتوانید با خرید این قالب و با کمک آیتم های حرفه ای طراحی شده برای المنتور سایت خود را به اندازه دیجی کالا حرفه ای طراحی و پیاده سازی کنید. ویژگی هایی مانند : جستجوی ایجکس فوق پیشرفته، انواع سربرگ آماده و سربرگ ساز، چندین چیدمان حرفه ای برای نمایش محصولات، امکان نمایش تصاویر 360 درجه و … بخشی از امکانات فوق العاده قالب woodmart می باشد.

سربرگ ساز پیشرفته وودمارت !

بی شک یکی از محبوب ترین ویژگی های قالب وودمارت هدر ساز آن می باشد که شما با کمک این ویژگی تنها با کشیدن و رها کردن میتوانید هدر یا سربرگ سایت خود را برای انواع صفحه نمایش ها طراحی و پیاده سازی کنید. این ویژگی امروزه در همه بیشتر قالب های وردپرس وجود دارد اما زمانی که وودمارت با این ویژگی ظاهر شد یکی از اولین قالب های فروشگاهی ووکامرس بود که هدر ساز داشت و همین موضوع به محبوبیت این قالب حرفه ای در بین کاربران ایرانی به شدت کمک کرد.

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

یکی دیگر از ویژگی های مهم قالب وودمارت بخش بلوک های HTML می باشد که شما با این ویژگی میتوانید به سادگی انواع مگامنو ها، فوتر ها و … را به سادگی با کمک صفحه ساز دلخواه خود طراحی و پیاده سازی کنید و به سادگی بخش طراحی شده با صفحه ساز برای نمایش در فهرست سایت خود یا برای نمایش در بخش فوتر سایت خود انتخاب کنید.

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

برخی از سایت‌های طراحی شده با قالب وودمارت

سایت هایی که در ادامه مشاهده می کنید با قالب فروشگاهی woodmart طراحی و پیاده سازی شده اند. توجه داشته باشید برخی ویژگی‌ها مانند ورود به شماره موبایل در سایت ها توسط افزونه های جانبی اضافه شده است.

تنظیمات پیشرفته مخصوص موبایل

در قالب وودمارت شما این امکان را دارید تا سایت خود را برای نمایش در حالت موبایل بصورت پیشرفته تنظیم کنید. در بخش سربرگ ساز ویژگی این را دارید که سربرگ در حالت موبایل متفاوت باشد و لوگو و اطلاعات متفاوتی را به کاربر نمایش بدهید، حتی میتوانید منو حالت موبایل را بر اساس ویژگی های لازم برای کاربر تغییر بدهید و از بخش تنظیمات قالب می توانید یک منو چسبان مانند اپلیکیشن های فروشگاهی را به سایت خود اضافه کنید.

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

قالب وودمارت | قالب فروشگاهی وودمارت | قالب ووکامرس

219,000 تومان

قالب وودمارت امیاتو در تاریخ 20 آبان 1400 به نسخه 6.2 بروزرسانی شد. همان طور که …
مطالعه ادامه مقاله
در نسخه جدید قالب وودمارت ویژگی با عنوان راه اندازی سریع به قالب وودمارت اضافه شده …
ادامه + مشاهده ویدئو
آپدیت قالب وومارت برای نسخه 6.1 انجام شد و شما میتوانید با تغییرات قالب وودمارت در …
مطالعه ادامه مقاله

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

219,000 تومان