بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه موشک وردپرس | WP Rocket

افزونه موشک وردپرس | WP Rocket | بهینه سازی وردپرس | بهینه سازی سرعت سایت وردپرس

بهینه سازی سرعت وردپرس با افزونه موشک وردپرس :

افزونه WP Rocket محبوب ترین افزونه بهینه سازی وردپرس می باشد که فقط با نصب و فعالسازی افزونه شما میتوانید سرعت سایت وردپرس خود را بهینه سازی کنید. با فعال کردن افزونه موشک وردپرس فایل های css, js سایت خود را با هم ترکیب کنید تا با حجم کمتری و سریع تر برای کاربر بارگذاری شود.

با افزونه موشک وردپرس شما میتوانید تنها با چند کلیک کش پیشرفته سایت خود را فعال و دیتابیس سایت خود را بهینه سازی و سرعت سایت وردپرس را بهینه سازی کنید. همچنین شما با افزونه WP Rocket میتوانید تصاویر استفاده شده در سایت را دقیقا همان لحظه که کاربر به آن ها نیاز دارد بارگذاری کنید تا منابع سرویس شما بهینه استفاده شود و سایت وردپرس شما سریع تر از گذشته و تنهای با چند کلیک برای کاربر در دسترس باشد.

کش پیشرفته صفحات وردپرس

با فعال کردن گزینه کش در تنظیمات افزونه موشک وردپرس شما میتوانید منابع هاست یا سرور خود را بهینه استفاده کنید و با امکانات پبشرفته افزونه WP Rocket سرعت وردپرس خود را بصورت پیشرفته و حرفه ای بهینه سازی کنید.

در وردپرس هر بار که کاربر به سایت شما وارد می شود باید اطلاعات و دیتا از سمت پایگاه داده واکشی و به کاربر نمایش داده شود که اگر سایت شما بازدید های بالایی داشته باشد باعث کاهش کارایی و تحلیل منابع هاست یا سرور سایت شما خواهد شد، اما با نصب و فعالسازی گزینه های لازم برای کش میتوانید از این اتفاق جلو گیری کنید.

افزونه موشک وردپرس | WP Rocket | بهینه سازی وردپرس | بهینه سازی سرعت سایت وردپرس

بارگذاری هوشمند و بهینه سازی منابع سایت

با کمک افزونه موشک وردپرس شما میتوانید فایل های Html, Css, Js سایت خود را فشرده سازی کنید و این موضوع باعث کاهش استفاده از منابع سرویس هاست یا سرور شما خواهد شد.

بارگذاری تنبل یا Lazy Load تصاویر و پرونده های چند رسانه ای این امکان را به شما می دهد تا سایت خود را بسیار سریع برای کاربر بارگذاری و در صورت لزوم تصاویر یا پرونده های چند رسانه ای را برای کاربر بارگذاری و نمایش بدهید. تاخیر های هوشمند برای بارگذاری فایل های JavaScript باعث بهبود عملکرد سایت شما خواهد شد.

پاکسازی و بهینه سازی جدول پایگاه داده وردپرس یکی از مهم ترین ویژگی های افزونه موشک وردپرس می باشد که به سادگی میتوانید با یک گزینه پایگاه داده سایت خود را بهینه سازی کنید. برخی داده ها در دیتابیس گذرا می باشند و پاکسازی آن ها هیچ مشکلی برای سایت شما پیش نخواهد آورد و برای بهینه سازی سایت نیاز می باشد.

افزونه موشک وردپرس | WP Rocket | بهینه سازی وردپرس | بهینه سازی سرعت سایت وردپرس

با کمک افزونه موشک وردپرس میتوانید سرعت سایت وردپرس خود را بهینه سازی کنید و کش شدن سایت خود را مدیریت و بهینه سازی کنید.
بعد از خرید و نصب افزونه موشک وردپرس شما می توانید از بخش پیکربندی افزونه گزینه های مربوط به بهینه سازی فایل های CSS, JS و کش شدن محتوا برای کاربر را تنظیم کنید، تا سرعت بارگذاری سایت وردپرس شما بهینه شود.
خیر، بسته به نوع قالب و افزونه هایی که در حال استفاده از ان هستید باید برای تنظیم افزونه تصمیم بگیرید که کدام گزینه ها را فعالسازی کنید. یکی از ساده ترین روش های فعالسازی گزینه های بهینه این است که یک به یک گزینه ها را فعال و با کمک ابزار GTMetrix بعد از هر گزینه تست کنید و اگر نتیجه مطلوب بود گزینه را فعال نگهدارید در غیر این صورت گزینه را غیرفعال و سایر گزینه ها را تست کنید.
تصاویر فرمت های مختلفی دارند که یکی از این فرمت ها که بسیار برای گوگل محبوب و مهم می باشد پسوند WEBP است، با کمک افزودنی سازگاری با تصاویر فرمت WEBP که همراه با افزونه راکت یا موشک وردپرس می باشد میتوانید سایت خود را با این فرمت محبوب گوگل سازگار کنید.
بصورت مستقیم خیر، اما همراه با افزونه راکت وردپرس یا همان موشک وردپرس میتوانید افزونه Imagify را که توسط تیم توسعه دهنده راکت پیشنهاد شده است نصب و برای بهینه سازی و تبدیل تصاویر به WEBP استفاده کنید.

119,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

119,000 تومان