بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه سئو ووکامرس | Yoast Woocommerce Seo

افزونه سئو ووکامرس | Yoast Woocommerce | رفع هشدارهای سرچ کنسول گوگل محصولات

درباره افزونه سئو ووکامرس یواست بیشتر بدانید :

افزونه ووکامرس محبوب ترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس می باشد که میتوانید با آن اقدام به فروش انواع محصولات در سایت خود کنید. نکته ای که وجود دارد این است که اگر شما بصورت عادی محصولات را در سایت خود اضافه و اقدام به فروش آن ها کنید گوگل صفحه محصولات شما را به عنوان یک نوشته یا برگه معمولی شناسایی می کند و باید با کمک این افزونه محصولات خود را بصورت حرفه ای به گوگل معرفی کنید تا در جایگاه درست به کاربر شما نمایش داده شود.

یکی از دغدغه های مهم سایت های وردپرسی که از ووکامرس استفاده می کند برطرف کردن هشدار ها می باشد که از سمت گوگل در سرچ کنسول برای محصولات نمایش داده میشود و در این هشدار ها به بخش های مختلفی مانند Brand, MPN , GTIN, ISBN و … اشاره دارند که با کمک این افزونه به سادگی میتوانید این هشدار ها را برای همیشه حذف کنید.

رفع هشدار های سرچ کنسول گوگل برای محصولات ووکامرس !

یکی از ویژگی های مهم این افزونه رفع کردن خطاهای رایج سرچ کنسول گوگل می باشد. در تصویر زیر یکی از نمونه های این موضوع را به شما نمایش داده ایم تا بتوانید این موضوع را دقیق مشاهده و بررسی کنید. پیغام هشدار برای خالی بودن مقادیر Brand و خالی بودن مقادیر MPN , GTIN, ISBN بعد از نصب و تنظیم افزونه رفع شده است.

نکته : سایر هشدارها برای خالی بودن مقادیری مانند امتیاز محصول، قیمت فروش ویژه و … می باشد که نیاز چندانی به رفع آن ها نیست و بعد از اینکه توسط خریدار ها امتیاز برای محصول شما ثبت شود این موارد رفع خواهد شد.

نصب این افزونه برای فروشگاه های ووکامرس الزامی است !

اگر از افزونه ووکامرس برای فروشگاه آنلاین خود استفاده می کند نصب این افزونه برای شما الزامی می باشد، توجه داشته باشید که این افزونه را بر روی نسخه رایگان افزونه سئو یواست هم میتوانید نصب و فعال کنید و الزامی برای داشتن نسخه پریمیوم وجود ندارد.

با کمک این افزونه میتوانید به سادگی یک چک لیست از ویژگی های محصولات خود را قبل از انتشار بررسی کنید و محصولات ووکامرس را برای گوگل بهینه سازی و بعد اقدام به انتشار آن ها کنید. با کمک این افزونه شما میتوانید نحوه نمایش محصولات به گوگل را کنترل کنید و در نقشه سایت خود که گوگل از آن بخش محتوای سایت شما را بررسی می کند محصولات خود را بصورت بهینه شده نمایش بدهید.

همچنین خود افزونه بصورت خودکار ارتباط کاملی را بین افزونه سئو وردپرس یواست ایجاد می کند تا نیازی به اعمال تنظیمات مجزاء نباشد و به سادگی با داشتن این دو افزونه شما میتوانید محصولات خود را بصورت فوق حرفه ای به گوگل معرفی کنید.

99,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

99,000 تومان