بدون محدودیت دانلود کنید !

افزونه سئو یواست پرمیوم | Yoast SEO Premium

افزونه سئو وردپرس Yoast | محبوب ترین افزونه سئو وردپرس | Yoast SEO Premium

درباره افزونه سئو وردپرس یواست بیشتر بدانید :

افزونه سئو Yoast به شما کمک می کند تا در زمان انتشار نوسته ها، برگه ها، محصولات و … محتوای خود را بررسی و از نظر سئو برای موتور های جستجو مانند گوگل آن ها را بهینه سازی کنید. با کمک افزونه سئو وردپرس شما میتوانید یک متخصص سئو باشید و به سادگی همه محتوا سایت خود را بهینه سازی کنید.

تولید محتوا این روزها یکی از موثر ترین روش های افزایش بازدید سایت به شمار می رود اما زمانی اینطور خواهد بود که محتوای تولید شده توسط شما بهینه و برای موتور های جستجو دقیق تر قابل فهم و درک باشد و کار افزونه سئو Yoast هم دقیقا همین است که به شما کمک کند تا محتوایی که تولید می کنید کاملاً اصولی و قابل درک توسط موتور های جستجو باشد.

یک متخصص سئو وردپرس استخدام کنید !

با خرید و نصب افزونه سئو Yoast پریمیوم شما میتوانید به سادگی یک متخصص سئو وردپرس بر روی سایت خود داشته باشید ! این افزونه با دریافت کلمه کلیدی مد نظر شما که قصد دارید محتوای خود را بر اساس آن تولید و منتشر کنید، محتوا را بررسی و نتیجه را بصورت زنده در همان لحظه به شما ارائه می کند.

همچنین افزونه سئو وردپرس Yoast یک نقشه سایت حرفه ای برای شما ایجاد می کند تا بتوانید به سادگی آن را به سرچ کنسول گوگل خود متصل کرده و دوست همیشگی گوگل باشید. ابزار های وبمستر گوگل هم به شما کمک می کند تا به سادگی و خیلی سریع سایت خود را به گوگل معرفی کنید تا خزنده های گوگل به صورت مرتب سایت شما را بررسی و محتوای سایت شما برای نمایش به مخاطب ایندکس کنند. سایر ابزار های این افزونه مانند تغییر مسیر هم به شما این امکان را می دهد تا به سادگی لینک های 404, 301 و 303 سایت خود را که بسیار برای سئو سایت ها اهمیت دارند را به سادگی مدیریت کنید.

افزونه سئو وردپرس Yoast | محبوب ترین افزونه سئو وردپرس | Yoast SEO Premium

به سادگی به قلمرو گوگل وارد شوید !

افزونه سئو یواست به شما کمک می کند تا دوست صمیمی گوگل باشید و به سادگی بتوانید به قلمر گوگل وارد شوید و در برترین رتبه های جستجو قرار بگیرید. با راهکار ها و پیشنهاد های این افزونه شما میتوانید به سادگی در سایت خود اقدام به لینک سازی کنید.

امکان تنظیم نحوه نمایش لینک ها در نتایج جستجو و شبکه های اجتماعی یکی از محبوب ترین امکانات این افزونه همه کاره می باشد ! معمولا برای همه افرادی که سایت طراحی می کنند بعد از وارد شدن به نتایج جستجو، کلیک خوردن لینک ها مهمترین دغدغه آن ها می باشد، که با کمک این ویژگی افزونه میتوانید نحوه نمایش لینک ها را مدیریت کرده و جذابیت آن ها را به شکل چشم گیری افزایش بدهید تا کاربر بعد از مشاهده بلافاصله بر روی آن کلیک کند.

119,000 تومان

1396 – 1400 © طراحی شده با ❤ برای کاربران وردپرس فارسی و علاقه مندان به توسعه کسب و کار آنلاین توسط مهدی حاتم پور
«این برند تحت مالکیت شرکت رهپویان فناوری پرنگ می‌باشد»

دلیل بازپرداخت

119,000 تومان